Medidesk Edu

Szkolenia Medidesk Edu​​

Potrzebujesz rozwinąć kompetencje managerskie w zakresie zarządzania placówką medyczną? Chcesz wzmocnić umiejętności swoich pracowników?
Zamów szkolenie dla kadry medycznej prowadzone przez doświadczonych trenerów.

SZKOLENIA STACJONARNE

SZKOLENIOWCY

2(1)

Urszula Łaskawiec
Grażyna Kawka
Natalia Kurowska
Katarzyna Łempicka

SZKOLENIA ONLINE

SZKOLENIOWCY

Projekt bez nazwy(46)

Marta Koziarska Ryfka
Aleksandra Jaros
Łukasz Dubiel

Dzięki szkoleniom Medidesk Edu poznasz najlepsze praktyki branży medycznej. Nasze programy treningowe są wynikiem wieloletniego doświadczenia w analizie efektywności działania i potrzeb managerów oraz pracowników placówek ochrony zdrowia.

Szkolimy stacjonarnie, prowadzimy warsztaty online, ćwiczymy konkretne kompetencje na realnych przykładach i sytuacjach z bieżącej działalności podmiotów medycznych.

Szkolenie Medidesk Edu

Dla kogo są nasze szkolenia?

Grafiki MD EDU(7)

Pracownicy rejestracji medycznych

Szkolenia polecamy indywidualnym pracownikom jak i zespołom obsługującym rejestracje medyczne, chcącym podnieść swoje kompetencje z obszaru jakości obsługi pacjenta.

3(5)

Właściciele i managerowie podmiotów medycznych

Szkolenia polecamy osobom decyzyjnym i zarządzającym placówkami medycznymi, chcącym rozwinąć kompetencje managerskie, sprzedażowe oraz z zakresu zarządzania zespołem.

2(4)

Pracownicy medycznego
Call Center

Szkolenia polecamy pracownikom i zespołom call center medycznych, dedykowanym do telefonicznej, pacjenta korzystającego z usług prywatnych i na NFZ.

Sprawdź, w jaki sposób możesz wzmocnić kompetencje kadry medycznej w Twojej placówce

Dlaczego my?

Szkolenia prowadzone przez praktyków z branży medycznej

Gwarantujemy bezpośredni kontakt z prowadzącym - stacjonarnie lub online ​

Zajęcia prowadzone na przykładach z ośrodków ochrony zdrowia

Szkolenia szyte na miarę zgodnie z potrzebami uczestników​

Szkolenia potwierdzone certyfikatem zdobycia nowych kompetencji​

Wzmacniamy umiejętności komunikacyjne i rekomendacyjne

Nasi wybrani klienci

Partnerzy

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów w Warszawie

Lider usług doradczych i outsourcingowych dla podmiotów leczniczych. Specjalizuje się w dziedzinie kontraktów z NFZ, aspektów formalnoprawnych działalności leczniczej, zarządzania oraz IT w służbie zdrowia. 

Cieciórski Wacławik Kosiński
Spółka Partnerska Radców Prawnych

Medyczne paragrafy to nasz konik! Wiemy, jak poprowadzić podmiot leczniczy od samego początku. Pomożemy przy rejestracji, wdrażaniu procedur i przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

Kancelaria Lex-Medyk

Kancelaria Lex-Medyk specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa medycznego. Doświadczenie uzyskane w jednej dziedzinie prawa, a także profesjonalne podejście do każdej sprawy zapewniają nam szczególne zaufanie Klientów.

Katarzyna Łempicka

Ekspert w zakresie kompleksowego wspierania placówek medycznych, zarówno od strony administracyjno-prawnej jak i od strony wspierania rozwoju pracowników placówek medycznych (szkolenia, rekrutacja oraz wdrażanie procedur pracy).