Medidesk Edu

Szkolenia Medidesk Edu

Potrzebujesz rozwinąć kompetencje managerskie w zakresie zarządzania placówką medyczną? Chcesz wzmocnić umiejętności swoich pracowników?

Zamów szkolenie dla kadry medycznej prowadzone przez doświadczonych trenerów.

Dzięki szkoleniom Medidesk Edu poznasz najlepsze praktyki branży medycznej. Nasze programy treningowe są wynikiem wieloletniego doświadczenia w analizie efektywności działania i potrzeb managerów oraz pracowników placówek ochrony zdrowia.

Szkolimy stacjonarnie, prowadzimy warsztaty online, ćwiczymy konkretne kompetencje na realnych przykładach i sytuacjach z bieżącej działalności podmiotów medycznych.

Szkolenie Medidesk Edu

Dla kogo są nasze szkolenia?

ikona-1-white2

Pracownicy rejestracji medycznych

Szkolenia polecamy indywidualnym pracownikom jak i zespołom obsługującym rejestracje medyczne, chcącym podnieść swoje kompetencje z obszaru jakości obsługi pacjenta.

ikona-1.png

Właściciele i managerowie podmiotów medycznych

Szkolenia polecamy osobom decyzyjnym i zarządzającym placówkami medycznymi, chcącym rozwinąć kompetencje managerskie, sprzedażowe oraz z zakresu zarządzania zespołem.

ikona-2.png

Pracownicy medycznego
Call Center

Szkolenia polecamy pracownikom i zespołom call center medycznych, dedykowanym do telefonicznej, pacjenta korzystającego z usług prywatnych i na NFZ.

Opinie o szkoleniach

Aleksandra Szemietuk

Ultramedica
Dyrektor Kliniki

Polecam szkolenie Urszuli Łaskawiec. Pomogła nam przeanalizować sposób pracy i opieki nad pacjentami, wskazała kierunek, w którym powinna się rozwijać obsługa naszego klienta. Omówiła słabe i mocne punkty. Warsztatowe zajęcia to rewelacyjny sposób na dopracowanie umiejętności prowadzenia rozmów z pacjentami. Bardzo trudno jest znaleźć dobrej jakości szkolenia i trenera dla branży zdrowotnej. Polecam współpracę z Urszulą Łaskawiec, której wiedza i kompetencje są niezwykle cenne w serwisie i rozwoju usług medycznych.

Olga Kołda

Las-Med Rehabilitacja
Manager kliniki

Urszula Łaskawiec dała się nam poznać jako trener bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, który w sposób przyjazny dla kursanta potrafi przekazać wiedzę teoretyczną. Moi pracownicy dużo skorzystali na szkoleniach z obsługi pacjenta w placówce medycznej. W codziennej pracy widać zmianę ich zachowania i sposobu rozmowy z pacjentami. Po zakończonych szkoleniach Ula przeprowadziła dodatkowo w naszej placówce Test Tajemniczego Pacjenta, który zweryfikował umiejętności nabyte przez pracowników rejestracji.

Ewa Okpisz

Klinika Dr Beata Dethloff
Dyrektor ds. administracyjnych

Pani Urszuli Łaskawiec dziękuję za przeprowadzone szkolenia dotyczącego weryfikacji prowadzonych rozmów telefonicznych dla personelu recepcji. Doświadczenia zdobyte podczas szkoleń dały nieocenione korzyści personelowi recepcji, a zdobyta wiedza przełożyła się na efektywność całego zespołu. Z przyjemnością mogę polecić Panią Urszulę Łaskawiec jako solidnego szkoleniowca, który umie przekazać wiedzę oraz zwrócić uwagę na ważne kwestie wymagające poprawy czy dopracowania.

Dlaczego my?

Szkolenia prowadzone przez praktyków z branży medycznej

Gwarantujemy bezpośredni kontakt z prowadzącym - stacjonarnie lub online

Zajęcia prowadzone na konkretnych przykładach z ośrodków ochrony zdrowia

Szkolenia szyte na miarę zgodnie z potrzebami uczestników

Szkolenia potwierdzone certyfikatem zdobycia nowych kompetencji

Wzmacniamy umiejętności komunikacyjne i rekomendacyjne zespołów

Poznaj naszych szkoleniowców

Urszula Łaskawiec
Urszula Łaskawiec

Ekspert ds. Szkoleń i Rozwoju Kadry dla Branży Medycznej

Grażyna Kawka
Grażyna Kawka

Trener i Coach Zespołów Kadry Medycznej

Patrycja Zawadzka radca prawny
Patrycja Zawadzka

Radca prawny, specjalizuje się w prawie medycznym

Aleksandra Jaros

Ekspert w dziedzinie rozliczeń oraz kontraktowania świadczeń opieki zdrowotnej

Marta Koziarska Ryfka

Specjalista ds. rozliczeń kontraktów z NFZ

Łukasz Dubiel

Ekspert ds. rozliczeń usług zdrowotnych finansowanych ze środków publicznych

Nasi wybrani klienci

Partnerzy

Mazowieckie Biuro Rozliczeń Kontraktów w Warszawie

Lider usług doradczych i outsourcingowych dla podmiotów leczniczych. Specjalizuje się w dziedzinie kontraktów z NFZ, aspektów formalnoprawnych działalności leczniczej, zarządzania oraz IT w służbie zdrowia. 

Cieciórski Wacławik Kosiński
Spółka Partnerska Radców Prawnych

Medyczne paragrafy to nasz konik! Wiemy, jak poprowadzić podmiot leczniczy od samego początku. Pomożemy przy rejestracji, wdrażaniu procedur i przy rozwiązywaniu skomplikowanych problemów.

Sprawdź, w jaki sposób możesz wzmocnić kompetencje kadry medycznej w Twojej placówce